Sīpeles iela, Mārupe

Privātmājas jaunbūve

Projekta mērķis: Klients uzrunāja 3D AD ar vēlmi izstrādāt jaunbūves projektu, privātmājai Mārupē. Klienta vēlmes bija nodrošināt savai ģimenei ērtu un modernu ēku, kas no ārpuses būtu minimālistiski lakoniska, un neizlektu uz pārējo kaimiņu fona, kamēr iekšpusē telpas šķistu plašas un gaišas, ar visām nepieciešamajām funkcijām un stilistiski patīkamā noformējumā. 

Veiktais darbs: Projekta ietvaros tika izstrādāti un klientam piedāvāti 5 dažādi plānojumi, no kuriem galā tika apvienoti un piekoriģēti divi no piedāvātajiem plānojumiem. Pēc plānojuma izvēles tika izstrādāts pilns projekts, tajā ietverot arhitektūras detalizāciju, interjera dizaina risinājumus, būvkonstrukcijas, visus iekšējos un ārējos inženiertīklu risinājumus, un visus pēc normatīvajiem aktiem nepieciešamos dokumentus projekta veiksmīgai saskaņosanai vietējā būvvaldē. 

Gala rezultāts: Ēkā atrodas 16 telpas, kas aizņem kopējo platību 220 m2. Tās kopējais augstums sasniedz 7 metrus un veiksmīgi iesēžās apkārtējā kontekstā starp kaimiņu dzīvojāmajām ēkām. Virtuves un atpūtas zonā paverās 4 metrus augsti griesti ar atsegtām jumta konstrukcijām, ļaujot uztvert ēkas uzbūvi no iekšpuses. Pirmajā stāvā atrodas dzīvojamā istaba apvienota ar virtuvi, viesu jeb TV istaba, sporta zāle, ieejams skapis, tehniskā telpa un vannas istaba. Otrā stāva gaitenis savieno 3 atsevišķas guļamistabas un divas vannas istabas, no kurām vienā ieeja ir no galvenās guļamistabas. Visas mājas iekšējā apdare ir veidota gaišos toņos, kas ļauj vizuāli vēl paplašināt jau iespaidīgās telpas. 

Šim projektam tika izstrādātI arī interjera risinājumi. Ar tiem vari iepazīties spiežot ŠEIT.