ATSAUKSMES

Katrs speciālists ir tikai tik labs cik labi par viņu runā tie kas ar viņu ir sadarbojušies. Tāpēc dodu iespēju iepazīties ko par mums saka mūsu bijušie klienti:

Linda Dreija

Grāmatvede

Arhitekta biroja pakalpojumi bija nepieciešami, lai īstenotu sen lolotu ideju par vecvectēva būvētās mājas renovāciju. Priekšroku devu arhitekta birojam "3D AD", jo izskatot manu publicēto darba uzdevumu, biroja interese par tā īstenošanu nebija formāla, pakalpojuma cena bija adekvāta un atbilstoša sniegtajam pakalpojuma apjomam. Tāpat pozitīvi likās arī tas, ka šis birojs jau iepriekš bija nodarbojies ar ēku restaurācijas, renovācijas darbiem un man patika veiktā darba rezultāts. Visvairāk mani šī biroja darbā uzrunā attieksme, vēlme iedziļināties, skaidrot, iziet no savas komforta zonas un meklēt risinājumus (kas būtu vispiemērotākie klienta vēlmēm un iecerēm), spēja atklāti izrunāt visas risinājumu priekšrocības un iespējamos trūkumus. Noteikti rekomendētu arī citiem šī biroja sniegtos pakalpojumus.


Margarita Semjonova

Biroja administratore

Iegādājāmies mazu māju, kurai bija nepieciešama pārbūve. Bet no sākuma jāuztaisa projekts! Pēc vairāku gadu galvassāpēm, ņemoties ar lētiem speciālistiem, kas savu darbu nekad nedarīja laikā, neatbildēja uz zvaniem, nemācēja saprast kādas ir mūsu vēlmes, un nespēja novest procesu līdz galam, mēs uzgājām 3D AD. Nolēmām ieguldīt līdzekļus un noalgot profesionālu firmu. Jau no paša sākuma sapratām, ka izdarījām pareizu lēmumu. 3D AD uzreiz uzsāka darbu, iedziļinājās mūsu vēlmēs, izskaidroja mums visus būvniecības un birokrātiskos procesus, piesaistīja visus npieciešamos speciālistus, novadīja sarunas ar būvvaldi, un parūpējās, ka mums vairs nav jāraizējas par būvniecības dokumentāciju. Patiešām profesionāla pieeja, iesaku jebkuram!

Katja Silkalna

"3D AD nolīgu savas mājas biroja telpas un bērnistabas labiekārtošanai. Bija divas brīvas telpas ar tā saukto 'balto apdari', bet nezināju kā tās pareizāk un lietderīgāk iekārtot. 3D AD Ātri un kvalitatīvi izpildīja darbu, ieklausījās mūsu vēlmēs un piedāvāja to, ko vēlējāmies redzēt. Pozitīva pieredze! Iesaku!"

Vineta Mežzīle

Produktu speciāliste

Noalgoju 3D AD, jo bija nepieciešams sakārtot dzīvokļā dokumentāciju, jau veiktajai dzīvokļa pārbūvei. 3D AD veica savus darbus operatīvi, kvalitatīvi, un darbu pabeidza ātrāk nekā bija plānots! Patīkama sadarbība, pieklājīga, draudzīga attieksme, un pozitīvs rezultāts.

Kristaps Misjūns

"M Cooling Group" Vadītājs

Mūsu firma nodarbojas ar aukstumiekārtu un gaisa siltumsūkņu uzstādīšanu, un mūsu klientiem ik pa laikam nepieciešama ne tikai celtniecības speciālista palīdzība, bet arī kāds, kas palīdzēs sakārtot īpašuma dokumentāciju, un konsultēt būvju potenciālajā attīstīšanā. Ar 3D AD uzsākām sadarbību dažus gadus atpakaļ, un patiešam priecājos par šo izvēli. Es varu paļauties uz to, ka 3D AD komanda atbildēs ātri, darbu izdarīs operatīvi, nolīgtajā termiņā un par cenu, kuru vienojāmies pirms darbu uzsākšanas. Prieks sadarboties!

Rūta Rozenfelde

Dizainera pakalpojums mums bija nepieciešams, jo paši bijām apjukuši un nespējām līdz galam izkemt ko tieši vēlamies redzēt savā vannas istabā, kā arī jau bija iegādāti daži materiāli un idejas taču paši nemācējām tās salikt kopā. Izvēlējāmies jūs, jo atbildes no jūsu puses bija ļoti ātras un komunikācija kopumā bija lieliska. Ļoti patika dizaineres atsaucība, kā arī tas, ka neuzspiežot savas vēlmes dizainere piedāvāja mums savu interpretāciju, kas mums beigu beigās arī ļoti patika, kas tikai liecina par viņas profesionalitāti un to, ka viņa ieklausās klientos un spēj saprast ko patiesībā vēlas klients. Protams, ka ieteiktu jūs arī citiem un priecāšos arī pati sadarboties ar jums vēlreiz, ja būs tāda nepieciešamība.

SAZINIES AR MUMS JAU ŠODIEN!