ATSAUKSMES

Linda Dreija

"Arhitekta biroja pakalpojumi bija nepieciešami, lai īstenotu sen lolotu ideju par vecvectēva būvētās mājas renovāciju. Priekšroku devu arhitekta birojam "3D AD", jo izskatot manu publicēto darba uzdevumu, biroja interese par tā īstenošanu nebija formāla, pakalpojuma cena bija adekvāta un atbilstoša sniegtajam pakalpojuma apjomam. Tāpat pozitīvi likās arī tas, ka šis birojs jau iepriekš bija nodarbojies ar ēku restaurācijas, renovācijas darbiem un man patika veiktā darba rezultāts. Visvairāk mani šī biroja darbā uzrunā attieksme, vēlme iedziļināties, skaidrot, iziet no savas komforta zonas un meklēt risinājumus (kas būtu vispiemērotākie klienta vēlmēm un iecerēm), spēja atklāti izrunāt visas risinājumu priekšrocības un iespējamos trūkumus. Noteikti rekomendētu arī citiem šī biroja sniegtos pakalpojumus."


Rūta Rozenfelde

"Dizainera pakalpojums mums bija nepieciešams, jo paši bijām apjukuši un nespējām līdz galam izkemt ko tieši vēlamies redzēt savā vannas istabā, kā arī jau bija iegādāti daži materiāli un idejas taču paši nemācējām tās salikt kopā. Izvēlējāmies jūs, jo atbildes no jūsu puses bija ļoti ātras un komunikācija kopumā bija lieliska. Ļoti patika dizaineres atsaucība, kā arī tas, ka neuzspiežot savas vēlmes dizainere piedāvāja mums savu interpretāciju, kas mums beigu beigās arī ļoti patika, kas tikai liecina par viņas profesionalitāti un to, ka viņa ieklausās klientos un spēj saprast ko patiesībā vēlas klients. Protams, ka ieteiktu jūs arī citiem un priecāšos arī pati sadarboties ar jums vēlreiz, ja būs tāda nepieciešamība."

Arvis Roze

"Ļoti ātri atrisināja manas problēmas. Ja kautko jautāju brīvdienās tad ar pēc pāris minūtēm atbildēja. Pirmajā dienā aizsūtīju bildes, izstāstīju ko vēlos , otrā dienā jau atbrauca visu izmērīt un trešajā dienā jau iesniedzām būvaldē nepieciešamos dokumentus. Iesaku visiem kam ir svarīgs laiks un labi paveikts darbs. "

Katja Silkalna

"3D AD nolīgu savas mājas biroja telpas un bērnistabas labiekārtošanai. Bija divas brīvas telpas ar tā saukto 'balto apdari', bet nezināju kā tās pareizāk un lietderīgāk iekārtot. 3D AD Ātri un kvalitatīvi izpildīja darbu, ieklausījās mūsu vēlmēs un piedāvāja to, ko vēlējāmies redzēt. Pozitīva pieredze! Iesaku!"

Vineta Mežzīle

"Noalgoju 3D AD, jo bija nepieciešams sakārtot dzīvokļā dokumentāciju, jau veiktajai dzīvokļa pārbūvei. 3D AD veica savus darbus operatīvi, kvalitatīvi, un darbu pabeidza ātrāk nekā bija plānots! Patīkama sadarbība, pieklājīga, draudzīga attieksme, un pozitīvs rezultāts."

Jānis Zuļķis

"Izcila komunikācija, augstas kvalitātes dokumenti un pieejams arī būvspeciālists, kurš palīdzēs novērtēt būves esošo tehnisko stāvokli un izvēlētos risinājumus.
Milzīgs pluss, ka visi sadarbības dokumenti uzreiz ir pieejami, izmaksas neslēpj un atbild uz visiem jautājumiem bez problēmām. Noteikti iesaku. Izmantošu arī turpmāk. "

Sanita Lūks

"Izcili izdarīts darbs, profesionāli un ļoti kvalitatīvi. Komunikācija vienmēr bija savlaicīga un solītais izdarīts termiņos. Tika ņemtas vērā mūsu kā pasūtītāja vēlmes un gala projekts atbilst tam, ko sagaidījām un vēl vairāk. Iesaku par visiem 100% "

Ģirts Šūberts

"Ļoti atsaucīgs pakalpojumu sniedzējs. Komunikācija ērta un operatīva. Sadarbība ļoti patīkama. Kopējais gala rezultāts ļoti apmierina. Tika uzklausītas visas vēlmes un veiktas korekcijas projektā. Viennozīmīgi iesaku sadarbību - Paldies!"

Julija Cikuna

"Vēlos izteikt dziļu pateicību Uldim Vilciņam un viņu komandai 3D AD SIA par izcilo darbu. Pateicoties Jūsu zināšanām un prasmēm, mēs spējām atrisināt sarežģītu problēmu - māju nodošanu ekspluatācijā. Es novēlu Jums vienmēr sasniegt savus mērķus, drosmīgi cīnīties par panākumiem un nekad nebaidīties no pēkšņiem šķēršļiem!!!"

Ingūna Bērziņa

"Paldies 3D AD komandai un īpaši Uldim Vilciņam par super ātru un man ērtu dzīvokļa pārbūves projekta sagatavošanu un iesniegšanu būvvaldē Super laba un ātra komunikācija , visi man interesējošie jautājumi tika pieņemti un uz tiem sniegta padziļināta atbilde - noteikti iesaku un ja būs nepieciešams vēl kāds šāda tipa pakalpojums noteikti atgriezīšos pie Jums"

Kristaps Misjūns

"M Cooling Group" Vadītājs

"Mūsu firma nodarbojas ar aukstumiekārtu un gaisa siltumsūkņu uzstādīšanu, un mūsu klientiem ik pa laikam nepieciešama ne tikai celtniecības speciālista palīdzība, bet arī kāds, kas palīdzēs sakārtot īpašuma dokumentāciju, un konsultēt būvju potenciālajā attīstīšanā. Ar 3D AD uzsākām sadarbību dažus gadus atpakaļ, un patiešam priecājos par šo izvēli. Es varu paļauties uz to, ka 3D AD komanda atbildēs ātri, darbu izdarīs operatīvi, nolīgtajā termiņā un par cenu, kuru vienojāmies pirms darbu uzsākšanas. Prieks sadarboties!"

Margarita Semjonova

"Iegādājāmies mazu māju, kurai bija nepieciešama pārbūve. Bet no sākuma jāuztaisa projekts! Pēc vairāku gadu galvassāpēm, ņemoties ar lētiem speciālistiem, kas savu darbu nekad nedarīja laikā, neatbildēja uz zvaniem, nemācēja saprast kādas ir mūsu vēlmes, un nespēja novest procesu līdz galam, mēs uzgājām 3D AD. Nolēmām ieguldīt līdzekļus un noalgot profesionālu firmu. Jau no paša sākuma sapratām, ka izdarījām pareizu lēmumu. 3D AD uzreiz uzsāka darbu, iedziļinājās mūsu vēlmēs, izskaidroja mums visus būvniecības un birokrātiskos procesus, piesaistīja visus npieciešamos speciālistus, novadīja sarunas ar būvvaldi, un parūpējās, ka mums vairs nav jāraizējas par būvniecības dokumentāciju. Patiešām profesionāla pieeja, iesaku jebkuram!"

SAZINIES AR MUMS JAU ŠODIEN!