Selgas iela, Kolka 

Vannas istabas interjera dizains

Projekta mērķis: Šis ir īpašs projekts, ar to, ka tas tika veidots tā īpašniekam par to nezinot, jeb - tā bija viņa dzimšanas dienas dāvana. Projekta īpašniekam bija pāris idejas, kuras viņš bija izteicis ģimenes locekļiem, un vēlējās tās realizētas savā topošajā vannas istabā, taču koptēls pavisam vēl nebija skaidrs, kas padarīja vannas istabas būvdarbus netipiski izvilktus un ilgus. Tad nu radinieki nolēma uzdāvināt pārsteigumu, uzaicinot interjera diazaineri apkopot visas īpasnieka idejas un tās parādīt kā tās izskatītos, ja tiktu realizētas, dodot īpašniekam lielāku pārliecību par savām vēlmēm.

Veiktais darbs: Tā kā melnās sienas flīzes bija jau izvēlētas no pasūtītāja puses, pārējam interjeram bija jāpieskaņojas tām. Lai radītu omulīgu sajūtu tika individuāli izveidots izlietnes koka skapītis kopā ar spoguli, kura rāmī tika iebūvēts LED apgaismojums. To papildinot, dušas kabīnes plauktos un virs vannas, tika izmantotas koka imitācijas flīzes, kuras arī tika akcentētas ar LED apgaismojumu. Baltā santehnika radīja telpā vienotības un elegances sajūtu, taču, lai neradītu pārlieku lielu kontrastu, pelēkās grīdas flīzes veidoja perfektu harmoniju.

Gala rezultāts: Kopējā vannas istaba rada mājīguma sajūtu, jo neskatoties uz to, ka melnā krāsa daudziem šķiet tumša un drēgna, tā spēj būt pavisam aicinoša un mājīgumu radoša, un pat ekskluzīvi eleganta, ja šādas flīzes apvieno kopā ar atbilstošām krāsām, toņiem un materiāliem.