Valdemāra iela, Ainaži

Jauns kempinga parks jūras krastā

Projekta mērķis: Izstrādāt kempinga tipa atpūtas kompleksu, ar vairāku veidu tipveida ēku risinājumiem, dažādu klientu grupu vajadzībām. Galvenokārt tendēts uz ģimeņu vai mazu atpūtnieku grupu izmitināšanu. Zemesgabals novietots netālu no Baltijas jūras krasta, starp jūru un Tallinas šoseju, kas nodrošina ļoti labu vidi atpūtas parka izveidei gan tā izmantošanai, gan potenciālo klientu piesaistei.

Veiktais darbs: Pēc klienta lūguma, 3D AD izstrādāja projekta vizuālo un plānojuma koncepciju, ko izmantot teritorijas projekta atttīstībai. Mērķis bija uzsākt ar divu moduļu ēku izvietošanu, un katru gadu audzēt parku līdz tā galējā koncepcijas sasniegšanai. Tika izstrādāts vizuāls materiāls kas parāda gan ēkas ārejo tēlu gan izskaidro tās iespējamo iekšejo plānojumu.

Gala rezultāts: Pasūtītāja vēlme tika izpildīta sasniedzot gan vēlamo vizuāli moderno ēkas veidolu, gan ekonomisku un ergonomisku risinājumu. Ēkas tika projektētas uz vienotas moduļu sistēmas, kuras, pēc nepieciešamības varētu viegli pielāgot, neprasot lielas investīcijas nedz uzbūvēšanā, nedz to pārbūvēs. Īpašnieks uzsācis darbus pie teritorijas attīstīšanas dabā.