Upeslejas, Talsi

Dzīvojamās istabas, virtuves un vannas istabu interjers

Projekta mērķis: Mājas īpašnieks vēlējās izveidot savas ģimenes mājas interjeru jaunbūvei. Interjers bija jāizveido virtuves zonai apvienojumā ar ēdamistabu, dzīvojamai istabai, divām vannas istabām un galvenajai guļamistabai. Svarīgi bija iekļaut dažas esošas mēbeles, kurām ģimenē ir sentimentāla nozīme, taču lai interjers kopumā būtu moderns, lielākoties gaišos toņos ar koka materiāla esamību tajā. 

Veiktais darbs: Tika izstrādāti vairāki interjera risinājumi, galveno akcentu liekot uz virtuves, ēdamistabas un dzīvojamās istabas zonām, jo tās ģimenē tiks izmantotas visbiežāk. Virtuves zonā tika veidota liela virtuves sala ar letes funkciju, jo tā tiktu izmantota rītos, kad nav daudz laika, taču lielais ēdamgalds atkal kalpotu kā ģimenes tikšanās punkts uz vakariņu laiku, lai ērti varētu visa ģimene sasēsties, un vajadzības gadījumā galdam pielikt papildus krēslus svinību laikā. Dzīvojamā istabā lielākais akcents ir likts uz ērtu, plašu dīvānu ar plašu brīvo vietu ap to, un lielu kamīnu kā centrālo telpas objektu. Pārējās ēkas interjers tika pieskaņots šīm telpām, vannas istabās veidojot tumšāku skandināvu stilu, un guļamistabā turpinot šo krāsu gammu kopā ar mājīguma sajūtu.

Gala rezultāts: Kopumā visas telpas savā starpā lieliski mijiedarbojās un veido patīkamu un mājīgu atmosfēru, kurā visa ģimenei kopā varētu pavadīt kvalitatīu laiku. Tika ļoti piedomāts par koplietošanas mīksto mēbeļu audumu, lai to viegli būtu kopt no suņa spalvām un mazo bērnu iespējamiem nākotnes nedarbiem.