Raiņa iela, Jūrmala

Viesu mājas pārbūve

Projekta mērķis: Klients uzrunāja 3D AD, ar lūgumu atjaunot sava vectēva rokām celto ģimenes māju Jūrmalā. Ēkas atjaunošanas ietvaros bija ne tikai jāatjauno ēka tās kādreizējā spožumā, bet arī jāpaplašina dzīvojamā telpa, izbūvējot mansarda stāvu.

Veiktais darbs: Projekta ietvaros tika izstrādāti arhitektūras un interjera dizaina risinājumi, kur katrai detaļai bija svarīgi sasaistīt mūsdienīgo ar vēsturisko, izceļot vēsturiskās ēkas aprises, izmantojot mūsdienīgus materiālus un risinājumus. Tehnisko risinājumu sarakstā tika iekļauti arī jumta pārbūves konstruktīvie risinājumi un ūdens/kanalizācijas pieslēgums centrālajiem pilsētas tīkliem.

Gala rezultāts: Ēkas pārbūves rezultāts ir vizuāli neuzkrītošs, jo vēsturiskās ēkas aprises netika mainītas, bet pārbūves rezultātā tika estētiski uzlabota fasāde, izceļot un atjaunojot arhitektoniskāš detaļas. Kā arī mainītas iekštelpas - ergonomiski uzlabota dzīvojamā platība, mansarda stāvā izbūvējot papildus guļamistabu un lielu atpūtas telpu. Lejas stāvā tika izbūvētas divas guļamistabas, dzīvojamā telpa apvienojumā ar virtuvi, paplašinātas sanmezgla telpas izbūvējot plašu vannas istabu un plaša priekštelpa ar kāpnēm uz mansarda stāvu.

Šim projektam tika izstrādāti arī interjera risinājumi. Ar tiem vari iepazīties spiežot ŠEIT.