Priežu iela, Ozolnieki

Vannas istabas un apvienotās virtuves ar dzīvojamo istabu interjera dizains

Projekta mērķis: Esošais īpasnieks no tēva mantoja ģimenes māju, ko vēlējās atjaunot un nodot tālāk dēlam un viņa ģimenei, dzīvošanai. Ēka tika atjaunota no kores līdz pamatiem, bet vislielāko problēmu sagādāja īpatnējās dzīvojamās telpas un mazās vannas istabas iekārtošana. Tika piesaistīta 3D AD komanda izstrādāt interjera dizaina risinājumus tieši šīm divām telpām.

Veiktais darbs: Īsā termiņā tika izstrādāti un pārstrādāti vairāki varianti abām telpām, līdz panācām klientam apmierinošu plānojumu. Vislielākās problēmas sagādāja tieši dzīvojamā istaba, jo, lai tajā paredzētu visas klienta vēlmes, vienmēr nācās upurēt telpu uz citu vēlmju rēķina.

Gala rezultāts: Tika veiksmīgi izpildīti abu telpu plānojumi. Apvienotā dzīvojamā telpa ar virtuvi tika veiksmīgi sadalīta pa zonām, to atdalot ar dekoratīvu starpsienas elementu, atsgtājot pietiekami daudz vietas plašai ēdamzonai un virtuvei. Mazā vannas istaba telpa tika maksimāli ergonomiski izmantota, atļaujot iebūvēt plašu dušas telpu un nodrošinot brīvu piekļuvi pārējiem santehniskas elementiem. Dažādu flīžu izmantojums ne tikai zonē telpas funkcijas, bet rada arī interesantu dinamiku škietami mazajā telpā.