Gudeļi, Mārupe

Ģimenes mājas interjera dizains

Projekta mērķis: Klients uzrunāja ar vēlmi izstrādāt jaunbūves dzīvojamās ēkas projekta interjera risinājumu virtuvei, dzīvojamai telpai apvienojumā ar ēdamistabu, divām vannas istabām un vienai tualetes telpai. Vēlamajā interjerā viena no galvenajām prasībām bija viesistabā iekļaut smaragdzaļu sienu, taču tā, lai tā nenomāktu telpu un strādātu kā galvenā akcenta siena. Kopējam interjeram jābūt modernam, virsmām viegli kopjamām un izvietojumam ergonomiskam.

Veiktais darbs: Projekta ietvaros tika izveidoti vairāki telpu plānojuma varianti, kur smaragda zaļā siena ir gan vienā, gan otrā telpas pusē. Dažādi virtuves izvietojuma varianti saglabājot virtuves trijstūra (izlietne, plīts, ledusskapis) ergonomisku izkārtojumu. Kā arī katrai no telpām tika veidoti detalizēti sienu notinumu un mēbeļu rasējumi.

Gala rezultāts: Dzīvojamā telpā tika veidota galvenā akcenta smaragdzaļā siena, kas tika papildināta ar gaišām krēmkrāsas mēbelelēm, kuras strādāja kā viegls kontrasts akcenta sienai. Ēdamistaba tika veidota apvienojot dzīvojamās istabas eleganci un virtuves praktiskumu, efektīvi apvienojot šīs dažādo funkcijas telpas. Vannas istabas un tualete tika pieskaņotas modernajam interjeram apvienojot dažādus koka un koka imitācijas akcentus un saskaņotus santehnikas elementus.