Rīgas iela, Jelgava

Bērnistabas interjera dizains

Projekta mērķis: Pasūtītājs vēlējās savai gadu vecajai meitiņai izveidot interjeru guļamistabai. Neskatoties uz to, ka meitiņa bija tikai gadu veca, bija nepieciešams izveidot interjeru, kurš kalpotu nevis tikai pirmo gadu vai divus, bet būtu ieguldījums uz nākamajiem 10 gadiem. Svarīgs bija liels mantu un drēbju skapis, gulta kad viņa paaugtos un rakstāmgalds ar krēslu priekš skolas darbu izpildes.

Veiktais darbs: Projekta ietvaros telpas sienu, griestu, grīdas apdare un apgaismojums jau bija veikts, tāpēc pārējo interjeru vajadzēja pielāgot jau esošajai apdarei. Daļa no interjera objektiem tika sagādāti no ražotāju piedāvājuma, taču lielais iebūvēntais skapis tika indivuduāli projektēts. 

Gala rezultāts: Individuāli projektēts iebūvējams skapis ar atvērtu plauktu sistēmu, atvilktnēm un atveramām durvīm tapa par istabas galveno akcentu. Pārējās mēbeles tika izvēlētas jau no ražotāja, kas tika pielāgotas projektētajam skapim un kopējam interjeram. Lai jau esošās baltās sienas mazliet atdzīvinātu daļu sienas rotā lielizmēra ziedu motīvi, taču cituviet krāsainas karodziņu virtenes. Kopumā radot ļoti siltu, mājīgu un patīkamu atmosfēru kurā bērns var radoši izpausties. Projekts realizēts.