Brekši, Piņķi 

1 minūtes klīnika

Projekta mērķis: Klienta uzņēmuma koncepts ir piedāvāt ātras un kvalitatīvas klīnikas pakalpojumus bez gariem pierakstiem vai stāvēšanas rindā, pakalpojumu sniedzot 'vienas minūtes laikā'. Tāda pat pieeja tika izmantota ēkas projektēšanāun būvniecībā. Uzdevums bija uzprojektēt moduļu tipa ēku, ko var salikt ražotnē un gatavu nogādāt objektā, vienlaikus ēkas dizainu izstrādāt tā, lai tas būtu atpazīstams un modulāri kopējams tālākā biznesa attīstībā citos objektos.

Veiktais darbs: Projekts tika izstrādāts veidojot vairākas koncepcijas - gan gabarītos, gan arhitektoniskajā noformējumā. Starp risinājumiem tika izskatīti arī būvniecībai pielietojamie materiāli, un izvēlēti tie, kas ir gan arhitektoniski kvalitatīvi, gan brīvi un ērti pieejami, pielāgojami un maināmi, ja nepieciešams.

Gala rezultāts: Izvēlētais risinājums iekļauj vertikālu koka apdari uz siltinātas koka karkasa ēkas rāmja. Vertikālā dēļu apdare veidota tā, lai ūdens ērti notecētu un neveidotu fasādes bojājumus, vienlaikus, ar fasādes raibo rakstu, panākts atpazīstams un viegli saskatāmes ēkas veidols.