PAR MUMS

3D AD ir salīdzinoši mazs bet strauji augošs projektēšanas, arhitektūras un interjera dizaina birojs, Rīgā. Esam neliela, sešu cilvēku komanda kas galvenokārt nodarbojas ar mazu līdz vidēju ēku jaubūvju, pārbūvju un interjera dizaina projektu izstrādi. VIsi risinājumie tiek veidoti un prezentēti 3D vidē, lai klienti gūtu labāku priekštatu par to kā plānotā iecere izskatīsies, kad tā būs realizēta, pirms ir ieguldītas finanses tās īstenošanai. Mūsu īsajā pastāvēšanas laikā esam ieguvuši labu pieredzi vairākās specialitātēs: vēsturisku ēku atjaunošanu un pārbūvju projektu izstrādi; Dzīvojamo ēku interjera dizaina veidošanu; dzīvokļa pārplānošanas projektu izstrādi; nelielu ēku un palīgēku novietošanas projektu izstrādi; un vidēja izmēra jaunbūvju izstrādi. Bet, katra speciālista iepriekšējās pieredzes apkopojot, nav nekā tāda, ko mēs nebūtu projektējuši, tāpēc, ja jums ir vēlme kaut ko būvēt, mēs par to vēlamies dzirdēt! Zemāk variet iepazīties ar mūsu komandu:

Uldis Vilciņš

 3D AD studijas valdes loceklis, arhitekts BA (Hons), MArch.

Uldis sevi raksturo kā strādīgu, atjautīgu, zinātkāru un enerģisku speciālistu. Savas profesionālās gaitas uzsāka 2007. gadā, mācoties profesionālajā vidusskolas programmā, Rīgas Celtniecības koledžā. Pēc koledžas pabeigšanas,  bakalaura grādu ieguvis Liverpool John Moores University, un maģistra grādu The University of Manchester. Savas prombūtnes laikā pastrādājis un ieguvis pieredzi prestižā arhitektūras birojā - PRP Architects (PRP).  2019 gada oktobrī ieguvis Apvienotās karalistes arhitekta sertifikātu un 2020. gada februārī Latvijas arhitekta sertifikātu. 

Anete Biņķe

3D AD studijas arhitekte un projektu vadītāja

Anete sevi raksturo kā zinātkāru, enerģisku un darbīgu speciālistu. Savas profesionālās gaitas uzsāka 2012. gadā mācoties Rīgas Celtniecības koledžā. Pēc tam turpinājusi studijas Riseba University / FAD, kur ieguvusi bakalaura grādu, un studijas maģistrantūras studijās Rīgas Tehniskajā Universitātē. Anete uzkrājusi  prakstisko pieredzi strādājot dažādos arhitekūras birojos. Tajā skaitā Anete ir pieredzējusi darboties gan mazā komandā pie detalizētiem projektiem, gan arī darbojusies plašākā komandā - Rīgas Domes Īpašuma Departamentā.

Ilze Vilciņa

3D AD studijas interjera dizainere un arhitekta palīgs

Ilze sevi raksturo kā radošu, ambiciozu, ekstravertu, strādīgu un atbildīgu. 2019. Gadā ieguvusi profesionālo bakalaura grādu interjera dizainā Ekonomikas un kultūras augstskolā. Prakses un darba laikā saskārusies ne tikai ar interjera dizaina specifikācijām, bet arī apguvusi arhitektūras šķautnes. Pirmais projekts atpūtas kompleksā "Žagarkalns" bija izstrādāt skata torņa dizainu, kas pirmo reizi pavēra iztēli tālāk par četrām iekšsienām. Pēcāk sekoja vairāki publiski interjera izaicinājumi kā, piemēram grāmatnīcas "Jānis Roze" interjera projekta izstrāde.

Kristaps Bormanis

3D AD studijas arhitekta palīgs

Kristaps sevi raksturo kā enerģisku un zinātkāru jauno speciālistu. Savas profesionālās gaitas uzsācis jau vidusskolas gados mācoties Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā, kur ieguvis interjera dizana specialitātes diplomu.
Vēlme izbūvēt savai mājai mansarda stāvu pamudinājusi Kristapu turpināt krāt zināšanas studējot Rīgas Celtniecības koledžā, lai kļūtu par arhitekta palīgu. Visvairāk arhitektūras jomā Kristapam interesē Interjera dizains, kas vieno sevi ar biofīlo arhitektūru. Kristapa enerģija bieži vien nodrošina ne tikai laicīgu termiņu izpildi, bet arī kolektīvu uzundrinājumu mirkļos, kad tas ir nepieciešams.  


Nikola Otersone

3D AD studijas arhitekta palīdze

Jānis Rapa

3D AD studijas arhitekta palīgs